fartuchy kosmetyczne

Fartuchy kosmetyczne

Fartuchy kosmetyczne – praktyczne, eleganckie, wysokiej jakości

Zapraszamy na zakupy odzieży kosmetycznej w naszym sklepie !

Fartuchy kosmetyczne jako element odzieży roboczej to nieodzowny element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego, gabinetu SPA czy kliniki odnowy biologicznej. Oprócz zalet higienicznych, eleganckie i dobrze uszyte fartuchy kosmetyczne podkreślają także indywidualny charakter danego miejsca oraz stanowią doskonały element promocyjny gabinetu. Warto zatem zwrócić uwagę, aby zadbać o gustowne ubrania dla swoich pracowników, dzięki czemu klienci gabinetu kosmetycznego będą czuli się znacznie lepiej. W tym aspekcie można zadbać o indywidualne, eleganckie modele i kolorystykę fartuchów kosmetycznych, ponadto można wzbogacić je indywidualnym haftem bądź logotypem.

Nasze fartuchy kosmetyczne są profesjonalne, eleganckie, szyte z wysokiej jakości materiałów oraz niezwykle praktyczne. Oferowana przez nas odzież kosmetyczna to m.in.: fartuchy kosmetyczne, tuniki kosmetyczne oraz uniformy i spodnie dla wszystkich pracowników gabinetów kosmetycznych, SPA oraz klinik odnowy biologicznej. Nasze fartuchy kosmetyczne są łatwe w praniu i praktyczne w codziennym noszeniu w pracy. Proponowane przez nas fartuchy kosmetyczne nie gniotą się oraz są eleganckie i łatwe w utrzymaniu.

Nasza odzież kosmetyczna szyta jest z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy naturalne tkaniny, co ułatwia przepływ powietrza oraz zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Struktura tkaniny gwarantuje ponadto, że nasze fartuchy kosmetyczne są wytrzymałe na tarcie i uszkodzenia mechaniczne. Tkanina zapewnia także niską kurczliwość oraz trwałość barw. Nasze fartuchy kosmetyczne są łatwe w praniu i prasowaniu.

Proponowana przez nas odzież kosmetyczna jest bardzo wygodna, fartuchy kosmetyczne posiadają podkreślające sylwetkę zaszewki, wyszczuplający krój oraz gustownie wykończone i praktyczne kieszenie. Fartuchy kosmetyczne są zapinane na zatrzaski.

Na indywidualne zamówienie odzież kosmetyczna może zostać uszyta w dowolnym, uzgodnionym z klientem kolorze. Oferujemy także w ramach dodatkowych usług hafty i nadruki z logotypem, dzięki czemu fartuchy kosmetyczne będą doskonale oddawać charakter danego miejsca.

Zapewniamy szeroką gamę modeli. Oferujemy fartuchy kosmetyczne oraz uniformy dla pracowników gabinetów kosmetycznych i SPA w kilku gotowych i zróżnicowanych formach. Nasza odzież kosmetyczna to zarówno fartuchy, tuniki, spodnie, jak i całe komplety. Gustowne, eleganckie, łatwe w codziennym noszeniu i utrzymaniu oraz praktyczne.

Wysokiej jakości odzież kosmetyczna: fartuchy kosmetyczne, fartuchy do SPA, uniformy i spodnie dla pracowników gabinetów kosmetycznych i klinik odnowy biologicznej