odzież gastronomiczna

Odzież gastronomiczna

Odzież gastronomiczna – odzież kuchenna i kelnerska

Zapraszamy na zakupy odzieży gastronomicznej w naszym sklepie !

Odpowiednia odzież gastronomiczna to podstawowy element wyposażenia każdej restauracji, kawiarni czy cukierni. W tym przypadku odzież gastronomiczna to zarówno typowa odzież kuchenna, np. bluzy kucharskie, fartuchy gastronomiczne czy też odpowiednie uniformy dla pracowników kuchni restauracyjnych, jak również elegancka odzież kelnerska, np. fartuchy kelnerskie czy zapaski kelnerskie, a także fartuchy dla pracowników cukierni, kawiarni czy lodziarni.

Odpowiednio dobrana odzież gastronomiczna – oprócz wymogów higienicznych – przyczynia się także do aspektów wizerunkowych danego miejsca. Gustownie i praktycznie ubrana kelnerka z pewnością zapadnie gościom restauracji, kawiarni czy cukierni w pamięci a dodatkowo spersonalizowana odzież gastronomiczna np. poprzez logotyp czy haft będzie stanowić doskonały nośnik reklamowy danego miejsca. Należy zatem zadbać o elegancką odzież kuchenną i kelnerską oraz wyposażyć w nią swój personel.

Nasza odzież gastronomiczna jest profesjonalna, elegancka, szyta z wysokiej jakości materiałów oraz niezwykle praktyczna. Oferowana przez nas odzież gastronomiczna to typowa odzież kuchenna – bluzy kucharskie, fartuchy szefa kuchni, ale także odzież kelnerska – fartuchy dla kelnerek, zapaski kelnerskie oraz fartuchy dla pracowników kawiarni, cukierni czy lodziarni. Nasza odzież gastronomiczna jest łatwa w praniu, praktyczna w codziennym noszeniu w pracy. Proponowana przez nas odzież gastronomiczna nie gniecie się a fartuchy, zapaski czy bluzy są eleganckie i łatwe w utrzymaniu.

Oferowana przez nas odzież gastronomiczna szyta jest z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy naturalne tkaniny, co ułatwia przepływ powietrza oraz zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Struktura tkaniny gwarantuje ponadto wytrzymałość na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, zapewnia niską kurczliwość oraz trwałość barw. Nasza odzież gastronomiczna jest także łatwa w praniu i prasowaniu.

Proponowana przez nas odzież kuchenna oraz odzież kelnerska jest bardzo wygodna, posiada modny i wyszczuplający krój oraz gustownie wykończone i praktyczne kieszenie.

Na indywidualne zamówienie odzież gastronomiczna może zostać uszyta w dowolnym, uzgodnionym z klientem kolorze. Oferujemy także w ramach dodatkowych usług hafty i nadruki z logotypem, dzięki czemu podkreślony zostanie indywidualny charakter danego miejsca, a wybrana odzież gastronomiczna będzie się z nim kojarzyć.

Zapewniamy szeroką gamę modeli fartuchów, uniformów i zapasek. Oferujemy odzież do gastronomii w kilku gotowych i zróżnicowanych formach. Nasza odzież gastronomiczna jest gustowna, elegancka, łatwa w codziennym noszeniu i utrzymaniu oraz praktyczna.