Odzież stomatologiczna

Odzież stomatologiczna – fartuchy dentystyczne

Zapraszamy na zakupy odzieży dentystycznej w naszym sklepie !

Odpowiednio dobrana odzież stomatologiczna jest niezbędna w każdym gabinecie dentystycznym. Oprócz specjalistycznego wyposażenia, osoby prowadzące gabinet stomatologiczny powinny zadbać o praktyczne fartuchy dentystyczne, których używa personel. Odpowiednio dobrana odzież stomatologiczna zapewnia wymogi higieniczne, a ponadto pozwoli czuć się komfortowo lekarzom i pracownikom gabinetów dentystycznych. W tym zakresie można zadbać o praktyczne, eleganckie modele i kolorystykę fartuchów dentystycznych a także całych kompletów odzieży.

Nasza odzież stomatologiczna jest profesjonalna, gustowna, szyta z wysokiej jakości materiałów oraz niezwykle praktyczna. Oferowana przez nas odzież dentystyczna to m.in.: fartuchy stomatologiczne, ale także komplety: tuniki i spodnie dla wszystkich pracowników gabinetów dentystycznych. Nasza odzież stomatologiczna jest łatwa w praniu i praktyczna w codziennym noszeniu w ciągu dnia pracy. Proponowana przez nas odzież dentystyczna nie gniecie się a fartuchy stomatologiczne są praktyczne, eleganckie i łatwe w utrzymaniu.

Nasza odzież stomatologiczna szyta jest z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy naturalne tkaniny, co ułatwia przepływ powietrza oraz zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Struktura tkaniny gwarantuje ponadto wytrzymałość na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, zapewnia niską kurczliwość oraz trwałość barw. Nasze fartuchy stomatologiczne są także łatwe w praniu i prasowaniu, co czyni je bardzo praktycznymi.

Proponowana przez nas odzież stomatologiczna jest bardzo wygodna, posiada podkreślające sylwetkę zaszewki, wyszczuplający krój oraz ładnie wykończone i praktyczne kieszenie. Fartuchy dentystyczne są modne i eleganckie.

Na indywidualne zamówienie odzież stomatologiczna może zostać uszyta w dowolnym, uzgodnionym z klientem kolorze. Oferujemy także w ramach dodatkowych usług możliwość wzbogacenia fartuchów np. o hafty i nadruki z logotypem.

Zapewniamy szeroką gamę modeli. Oferujemy fartuchy stomatologiczne oraz uniformy dla pracowników gabinetów dentystycznych w kilku gotowych i zróżnicowanych formach. Nasza odzież stomatologiczna to zarówno fartuchy, tuniki, spodnie, jak i całe komplety. Gustowne, eleganckie, łatwe w codziennym noszeniu i utrzymaniu oraz praktyczne.

Wysokiej jakości odzież dentystyczna: fartuchy stomatologiczne, uniformy i spodnie dla pracowników gabinetów dentystycznych. Zapraszamy na zakupy !