Zwrot/Wymiana produktu

Zgodnie z „Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” z dnia 2 marca 2000 r. masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość.

Formularz zwrotu
Odstąpienie od umowy na odległość
Formularz wymiany towaru

Zgodnie z Ustawą masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość od momentu odebrania przesyłki, bez podawania przyczyny.  Po zwrocie towaru (kiedy fizycznie przesyłka jest już u nas i przeszła pozytywną weryfikację) przelewamy na Twoje konto kwotę jaką zapłaciłaś/łeś za towar plus koszty pierwotnej wysyłki. Zwroty dokonywane są w ciągu kilku dni od daty otrzymania zwrotnej przesyłki. Zwrotom nie podlegają produkty szyte na miarę i produkty szyte na indywidualne zamówienie.

Jak dostąpić od umowy? 
Napisz do nas, że odstępujesz od umowy (wydrukuj i wypełnij dostępny u nas na stronie formularz), podaj numer konta, na które mamy przesłać zwracaną kwotę, zapakuj bezpiecznie rzeczy, odeślij scan pisma (wraz z paragonem) na adres: zamowienia@fartuchy-kuchenne.pl w temacie wiadomości wpisz słowo „zwrot” lub „wymiana”

Koszty przesyłki zwrotnej pokrywasz we własnym zakresie. Nie przyjmujemy przesyłki wysłanej za pobraniem. Koszty przesyłki dotyczącej wymiany pokrywa Sklep. W przypadku uszkodzenia wysłanej przez Ciebie paczki lub kiedy wyraźnie widać i czuć (!) że towar był używany/prany, nie przyjmiemy zwrotu/wymiany. Prosimy o solidne zapakowanie paczki. Po przyjęciu zwrotu towaru, środki przelewamy w ciągu kilku dni na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.formularz_zwrotu